krzesla rezyserskie fotele rezyserskie fotel reżyserski krzeslo rezyserskie producent krzesel gadzety filmowe gadzety reklamowe director's chairs krzesła reżyserskie

Menu

Akredytowane sklepy internetowe
www.rezyser.pl
www.sklep.filmowiec.pl

dodaj swój sklep!


Strona producenta i dystrybutora oryginalnych krzeseł i foteli reżyserskich. Nasze gadżety filmowe doskonale nadają się jako prezenty reklamowe lub wyposażenie wnętrz. Zapraszamy do współpracy agencje reklamowe i eventowe. Proponujemy również krzesła do makijażu.
Nasza oferta

KRZESŁO DO MAKIJAŻU (REŻYSERSKIE WYSOKIE)

Krzesło do makijażu - kliknij aby powiększyć zdjęcie

Reżyserskie krzesło wysokie - kliknij aby powiększyć zdjęcie

Reżyserskie krzesło wysokie - kliknij aby powiększyć zdjęcie

Zapraszamy do zakupu oryginalnych, hollywoodzkich krzeseł reżyserskich! Nasze krzesła są w 100% zgodne z meblami które dostrzec można na amerykańskich planach filmowych. Siadając na naszych krzesłach, możesz więc poczuć się jak prawdziwy reżyser! ;-)

Krzesło reżyserskie zostało starannie wykonane z litego drewna w kolorze naturalnym. Pokrycie materiałowe wykonane jest w 100% z bawełny w kolorze czarnym lub jasnobeżowym. Pokrycie można oczywiście prać w pralce.

Nasz mebel jest składany - nie potrzeba w tym celu żadnych narzędzi, wystarczy jeden ruch i krzesło zajmuje dużo mniej miejsca. Przez to łatwo je transportować, np. w bagażniku samochodu.

Krzesło posiada również wygodny podnóżek, który nie przeszkadza w jego składaniu.

Krzesła wysokie dostępne są w dwóch odmianach kolorystycznych:
Wersja pierwsza: stelaż - naturalny kolor drewna, pokrycie materiałowe - czarne
Wersja druga: stelaż i pokrycie w kolorze czarnym.

Krzesła wysokie doskonale sprawdzają się w salonach wizażu jako krzesła do makijażu.

Takie krzesło może być znakomitym prezentem lub elementem wystroju Twojej firmy!

Dodatkowo możemy wykonać personalizację każdego krzesła - chcesz krzesło z Twoim nazwiskiem? Nazwą firmy? U nas to możliwe!

Nadruk realizowany jest przy użyciu profesjonalnych maszyn w technologii termotransferu. Nadruki wykonane tą metodą charakteryzują się wysoką jakością (doskonałe pokrycie farbą, idealnie równe i ostre krawędzie liter) i wytrzymałością (także na pranie i gotowanie tkaniny).

Nadruki wykonujemy na obu stronach oparcia. Możemy nadrukować dowolny tekst wedle życzenia klienta (oczywiście ograniczeniem jest wielkość oparcia krzesła). Już dziś możesz mieć krzesło z własnym imieniem, nazwą Twojej firmy lub dowolnym innym napisem!

Cena nadruku to dodatkowe 50 PLN brutto do ceny krzesła. Klienci zainteresowani usługą nadruku proszeni są o kontakt z nami.

Uwaga! Istnieje możliwość nadruku wielokolorowego lub nadesłanie własnego projektu. Takie zlecenia wyceniane są indywidualnie.

Uwaga, krzesła są fabrycznie nowe i nieużywane! Jesteśmy ich bezpośrednim importerem.

DUŻE ILOŚCI DOSTĘPNE OD RĘKI!

Cena krzesła: 489,00 zł

Zapraszamy do współpracy także agencje reklamowe i firmy oferujące gadżety dla firm. Wystawiamy faktury VAT!
Szerokość: 54 cm
Głębokość: 40 cm
Wysokość: 123 cm
Zobacz także:

krzesło reżyserskie     krzesło reżyserskie niskie     krzesło reżyserskie do makijażu     fotel reżyserski deluxe     fotelik dla dzieci     torby na scenariusz
Copyright © 2008 RML Entertainment    biuro@krzeslarezyserskie.pl